Önceki Sayfa

İçindekiler

mutfak banyo seramik
 • mutfak banyo seramik dergisi
 • İMTİYAZ SAHİBİ ve SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

  Funda Ş. Sölemez

 • GENEL YAYIN YÖNETMENİ
 • mutfak banyo seramik yayın yönetmeni Erkan SÖLEMEZ

  Erkan Sölemez

 • YAPIM TASARIM UYGULAMA

  EFS REKLAM

 • BASKI

  Şan Ofset

  Kağıthane/İst.

  Tel:0212 2890787

 • mutfak & banyo & seramik dergisinde yayınlanan yazı, fotoğraf ve çizimlerin yayın hakkı saklıdır. Kaynak gösterilse bile alıntı yapılamaz. Yayınlanan eserlerin sorumluluğu yazarlarına aittir.

 • YÖNETİM

  E.F.S. YAYIN GRUBU

  Tel:0216 345 51 83 pbx

  www.efs.com.tr

  www.mutfakbanyoseramik.com

  ISSN 1303-5797

 • Eylül-Ekim 2023
  Sayı: 112 Yıl: 20
  2 Ayda bir yayınlanır

Editörden 

Her zaman doğru, zengin ve güncel içeriğiyle büyük beğeni toplayan derginiz MUTFAK BANYO SERAMİK, rengarenk ve dopdolu bir sayıyla yine sizlerle birlikte!

Seramik sektöründe gelecek yılın trendlerini ve modasını belirleyen, dünyanın en önemli ve en büyük fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı 25-29 Eylül 2023 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek. Fuarda ülkemizi temsil edecek tüm katılımcı firmalarımıza başarılar dileriz. Cersaie Fuarı’nda, E.F.S. Yayın Grubu olarak sektörümüzün güçlü temsilcisi MUTFAK BANYO SERAMİK dergimiz ile okurlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. Fuara ilişkin izlenimleri ve objektifimizden yansıyan görüntüleri gelecek sayımızda sizlere aktaracağız.

Mermer desenli seramikler dosyamızda yaşam alanlarında ferah ve huzurlu atmosfer yaratacak en yeni koleksiyonları beğeninize sunuyoruz.

Mutfak mobilyalarında sonbahar sezonunun öne çıkan modellerini beğeninize sunuyoruz. Konforlu ve keyifli mutfaklar, zamansız tasarımlar sayfalarımızı süslüyor.

Mutfaklarınızı en keyifli hale getirecek, her zevke ve ihtiyaca uygun ürünleri mutfaklara akıllı ve pratik çözümler dosyamızdan seçebilirsiniz.

Seramikten vitrifiyeye, mobilyadan aksesuara en yeni ve trend ürünler, alışveriş dosyası, mekan sayfaları, sektörden son haberler, ilgi çekici röportajlar ile MUTFAK BANYO SERAMİK, yine güncel, yine dopdolu!

MUTFAK BANYO SERAMİK Derginiz, mutfak ve banyolarınızı güzelleştirmede en büyük yardımcınız!

Unicera özel sayımızda görüşmek üzere!

Hep birlikte olmak ve paylaşmak dileğiyle, sağlıkla kalın…

mutfak banyo seramik editör: Funda Şeker SÖLEMEZ Editör: Funda Ş. Sölemez mutfak banyo seramik editör Funda Ş SÖLEMEZ